LED fluoreshente-Alumini

Përshkrim i shkurtër:

Drita fluoreshente e aluminit 40 W Karakteristikat: 1. Përdorni alumin të cilësisë së lartë, përçueshmëri të përsosur termike dhe rrezatim nxehtësie.2. Shrapnel çeliku inox me cilësi të lartë, efekt i mirë fiks.3. Transmetim i lartë i dritës, uniformitet i mirë i ndriçimit.4. Dustproof dhe performancë e mirë kundër mjegullës.5. Çipa LED të markës me cilësi të lartë, me shkëlqim të lartë.6.Instalim i thjeshtë, metoda të ndryshme instalimi: 1)Instalim me tela të varur 2)Instalim duke përdorur copëza harduerike 3)Instalim në grup.Lidhni një nga një...


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Karakteristikat e dritës fluoreshente 40 W:
1. Përdorni alumin të cilësisë së lartë, përçueshmëri të përsosur termike dhe rrezatim nxehtësie.
2. Shrapnel çeliku inox me cilësi të lartë, efekt i mirë fiks.
3. Transmetim i lartë i dritës, uniformitet i mirë i ndriçimit.
4. Dustproof dhe performancë e mirë kundër mjegullës.
5. Çipa LED të markës me cilësi të lartë, me shkëlqim të lartë.
6. Instalim i thjeshtë, metoda e ndryshme instalimi:
1)Instalimi i telit të varur
2)Instalimi duke përdorur copëza harduerike
3) Instalimi në grup.Një nga një të lidhur për të realizuar çdo dizajn grafik modeli.
7. Jetëgjatësi e gjatë.
8. Përdoret gjerësisht për të gjitha kushtet e brendshme.
  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Produkte të ngjashme

    WhatsApp Online Chat!