• Linear
 • Fluorescent
 • Bulb
 • biznesi kryesor

  biznesi kryesor

  Ristar është prodhues profesional dhe Furnizues për të gjitha llojet e dritave LED dhe SKD Parts.
 • objektit të prodhimit

  objektit të prodhimit

  Më shumë se 100.000 copë e dritave të ndryshme LED mund të sigurohet nga Ristar çdo muaj.
 • shenjë dalluese

  shenjë dalluese

  Markë e regjistruar "Ristar" tashmë është i njohur në Turqi dhe fqinje vende.
 • shërbim

  shërbim

  24/7 Sales & pas shitjes shërbimi është në dispozicion nga Turqia selisë Ristar dhe degët e Kinës.

Produktet kryesore

Le Our Led drita Bëhu Your Best Ever
2

2

4

4

1

1

3

3

5

5

Rreth Ristar

Megjithatë, ne nuk jemi mirë, ne jemi gjithmonë duke u përpjekur të jetë më mirë.
 • 简介1
 • 2

Ristar Group

Ristar GROUP  u themelua në  Stamboll, Turqi  në vitin 2015, ka qenë vënë produkteve të udhëhequr në prioritet që nga fillimi i jetës së saj të biznesit në tregun ndërkombëtar. Ndryshme  dritat LED dhe pjesë SKD  (shell dritë, udhëhequr chip, PCB, shofer, kabllo, etj) janë në fushën e prodhimit Ristar në fabrikë dhe aksionare Turqi kompanitë e saj në Kinë.

Arritje të reja

Disa nga LEDs fundit janë treguar më poshtë
WhatsApp Online Chat!